MÖBLER / Bord / Bord 5304490
nr 530 4490
Bord
Funkis, längd: 63, djup: 63, höjd: 60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 juni 2008
kl 16:35:32
100 kr
150 kr
400 kr